Home / Kabelschoenen RVS

Kabelschoenen RVS

  • Toepassing: voor agressieve omgevingsfactoren. Roestvast en geschikt voor levensmiddelenindustrie,
  • Materiaal: Staal V4A
  • Temperatuurbestedigheid tot: 400 °C
  • Corrosiebestendig
  • Doorsnede: 1,5-95 mm²

Doorsnede mm²GatmaatArtikelnummerd1d3d2blaGewicht (kg/100)VPE
1,5-2,54ICVA24354.3922.580.2725
5ICVA255.3921.50.2625
6ICVA266.410200.2525
4-64ICVA64464.3923.590.3325
5ICVA655.3922.50.3425
6ICVA666.410210.3325
105ICVA105585.31229100.8125
6ICVA1066.41227.50.825
8ICVA1088.413250.8425
165ICVA165685.31233130.6425
6ICVA1666.41231.50.7225
8ICVA1688.413310.6425
256ICVA2567106.41433.5151.2625
8ICVA2588.416311.2525
356ICVA3569126.41839.5171.8610
8ICVA3588.418371.8110
10ICVA351010.520361.7910
508ICVA50810148.42143193.1610
10ICVA501010.521423.0710
12ICVA50121323402.9510
708ICVA70812168.42453214.4610
10ICVA701010.524524.3710
12ICVA70121324504.2410
16ICVA70161728474.1710
958ICVA95814188.42658255.610
10ICVA951010.526575.510
12ICVA95121326555.3610
16ICVA95161728525.1910

Top
Open chat
Via uw mobiel kunt u ons direct appen op 085-5050509, via uw desktop dient u whatsapp voor uw desktop te downloaden.