Home / Kabelschoenen Nikkel

Kabelschoenen Nikkel

  • Toepassing: voor hoge temperaturen, bestand tegen corrosie  
  • Materiaal: Nikkel (Ni)
  • Temperatuurbestendigheid tot: 500 °C
  • Doorsnede: 0,5-16 mm²

Doorsnede mm²GatmaatArtikelnummerd1d3d2blaGewicht (kg/100)VPE
0,5 - 13ICNI131.63.23.26.512.560.0825
4ICNI144.36.513.50.0925
5ICNI155.37.514.50.0925
1,5 - 2,54ICNI242.33.94.371460.1225
5ICNI255.38.515.50.1325
6ICNI266.49.5170.1425
4 - 64ICNI643.65.64.39.41880.2625
5ICNI655.31018.50.2825
6ICNI666.410.519.50.2925
8ICNI688.412.523.50.3225
105ICNI1054.56.55.310.820.5100.3425
6ICNI1066.411.522.50.3725
8ICNI1088.413.3250.4225
165ICNI1655.57.55.312.822.5110.4425
6ICNI1666.413.624.50.4825
8ICNI1688.415.726.50.5425

Top
Open chat
Via uw mobiel kunt u ons direct appen op 085-5050509, via uw desktop dient u whatsapp voor uw desktop te downloaden.